Ubytovanie

OZ Zelená Ruža ponúka pohodlné ubytovanie v priamom styku s prírodou, relax, kontakt so zvieratkami a samozrejme aj rôzne doplnkové služby.

Ubytovanie je vo forme jedného apartmánu s kapacitou 5 osôb, dvoch oddelených izieb s kapacitami po 3 osoby, jednou izbou s kapacitou 2 osoby a jednou špeciálnou miestnosťou, nazývanou Čajovňa, s kapacitou 4 osoby.

Taktiež Vám ponúkame na prenájom aj náš moderný spoločenský priestor s kapacitou do 50 ľudí. Nechýba v ňom dataprojektor, plátno či zvuková technika. Je vhodný na takmer všetky typy akcii od narodeninových osláv až po firemné školenia a konferencie.

Nechýba ani GRÁTIS kontakt so zvieratkami pre všetkých hostí zariadenia a za symbolické 1€/osoba ho ponúkame aj neubytovaným hosťom. Rovnako Vám ponúkame aj príjemný wellness v našej kúpacej kadi s kapacitou 6 osôb a fínskej barelovej saune tiež s kapacitou 6 osôb.

Naša ponuka tým ale samozrejme nekončí. Máte záujem o ďalšie informácie? Tak neváhajte a rozkliknite si našu ponuku alebo si rezervujte svoj pobyt už teraz!

Hlavná budova

Kontakt na rezervácie: (záväzné rezervácie prijímame výhradne mailom)

+421 951 019 570

ozzelenaruza@gmail.com

www.ubytovanievprirode.sk

Facebook